top of page
Kuantum Drama Aile Dizimi Kampı - Çeşme
Kuantum Drama Aile Dizimi Kampı - Çeşme

Sun, 09 Oct

|

Çeşme

Kuantum Drama Aile Dizimi Kampı - Çeşme

Sadece 20 Kişi, 20 Açılım..

Yer & Zaman

09 Oct 2022, 14:00 GMT-4 – 12 Oct 2022, 14:00 GMT-4

Çeşme, Çakabey, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Katılımcılar

Etkinlik Hakkında

Tuna Tüner ile Kuantum Drama® / Aile Dizimi Kampı

(09-12 Ekim 2022)

Çeşmeköy, Çeşme - İzmir

Hepimiz biliriz ki geçmişe değil, ileriye bakmak bizi büyütür.

Çünkü geçmişte yaşanmış olayları değiştiremeyiz. Ancak geçmiş hesabımızı kapatmadan, dirençlerimizi, acılarımızı şifalandırmadan, ileriye doğru da sağlıklı bir şekilde yol almak pek de mümkün olmaz. Kararlarımız, seçimlerimiz, ihtiyaçlarımız dön dolaş hep o yaraların izlerini taşır ve yaşamda ilerleyebilsek dahi, yine benzer deneyimleri, zorlukları veya olayları hayatımızda tekrarlar dururuz.

Evet belki geçmişi değiştirmeye gücümüz yetmez, ancak ona bakış açımız değiştiğinde, geçmişin de ruhumuz içindeki formu değişir.

Geçip gitmiş, yaşanmış olayların tamamı, içindeki karakterler de dahil, aynı kalır, ama daha kapsayıcı bir yürekle bakıldığında duruşlar yumuşar, yürek gevşer ve böylelikle sevgiye, idrak etmeye, bilgeliğe, büyümeye alan açılır.

Geçmişte ne yaşanmış olursa olsun, sağlıklı bir geleceği ancak böyle bir temelden inşa edebiliriz.

Bu kamp, ilk defa Kuantum Drama / Aile Dizimi çalışmasına katılacaklar kadar, bu alanda deneyimli kişiler için de uygundur.

Holistik bir çalışma yapısıyla, doğada, sade bir beslenme eşliğinde, şifa niyetiyle buluşacağız.

Kendi geçmişiyle ve içine doğduğu aileyle helalleşmek ve geleceği için harekete geçmek isteyenleri bekliyoruz.  Doğa içinde yapılan tüm içsel çalışmalarda öncelikli amaç, toprak ananın şifalı enerjisinin, sinir sistemimizi rahatlatmaya teşvik etmesi içindir.

Temiz hava, yeşil bitki örtüsünün duygu durumundaki dinlendirici etkisi, kuantum drama / aile dizimi kampımızda sunulacak tüm çalışmalardaki içsel süreçlere çabasızca denge getirmeye olasılık yaratacaktır.

Çeşmeköy merkezi ulaşım açısından rahat, şehir merkezine araç ile sadece 10 dakikalık bir mesafede olmasına rağmen, ormanın içinde, doğa sesleri ile şehirden tamamen izole, doğayla bütün hissettirmekle beraber aynı zamanda, bütün odalarda duş ve tuvalet imkanı olup, konforlu bir konaklama fırsatı sunmaktadır.

Merkezdeki her bir oda ve konforlu (glamping) çadırlar birbirinden bağımsız farklı yapısıyla, otantik bir deneyim yaşatmak üzere kurgulanmıştır.

Günlük akışta meditasyonlar, kuantum drama çalışmaları, dizim ritüelleri sunulacaktır.

Herkesle dizim çalışması yapılacağından katılım sayısı sınırlıdır. Bu sebeple kontenjanımız dolduğunda kayıtlar kapanacaktır. Son ödeme tarihi yoktur.   

Kuantum Drama® hakkında geniş bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Ücret Bilgisi

Kampımıza katılım ücreti 6600.-TL'dir. Buna 2 ya da 3 kişilik odalarda kişi başı, 3 gece 4 gün konaklama, öğlen ve akşam alkali iki öğün yemek, bir adet kişisel kuantum drama açılımı, çay-kahve ve su ikramları dahildir. Yurtdışından katılmak isteyenler 380€'dur. İster ön ödeme bedeli 180€ yatırdıktan sonra bakiyeyi (200€) yanlarında getirebilirler. İsterlerse de ödemelerini WesternUnion üzerinden peşinen yapabilirler.

 

Tesisimiz bize,

- 6 adet 2 kişilik oda,

- 2 adet büyük, teraslı ve deniz manzaralı 3 kişilik oda,

- 1 adet büyük, doğa manzaralı 3 kişilik oda,

Kaydınızı yaptırdıktan sonra oda seçiminizi bize bildirebilirsiniz. Bilhassa arkadaşlarıyla katılacak olanlara unutulmaz hatıralar için 3 kişilik geniş odaları öneriyoruz. 

Bu kampımızda tek kişilik konaklama imkanı ve konaklama çeşitlerine göre fiyat farkı yoktur. 

Tesisimize sadece kişisel ekstralarınızı çıkıştan önce kredi kartıyla da ödeyebilirsiniz.

Tesisimizi incelemek isterseniz: https://www.cesmekoy.com

Kayıt ve ödeme

Kaydınız, aşağıdaki hesaba 2100.-TL yatırmanızla ya da linkten kredi kartınızla satın almanızla gerçekleşecektir. Kalan ödeme (4500.-TL) çalışmaya gelirken yanınızda nakit olarak getirebilirsiniz. Böylelikle taksitle ve kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz.

Peşin ödeme yapmak isteyenler sekreteryamıza bilgi verebilirler.

12 Eylül Pazartesi 18.00'den sonra yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmayacaktır. 

Hesap Bilgileri

Alıcı: ILST Yaşam Bilimleri Enstitüsü Ltd Şti Hesap: TR96 0001 5001 5800 7308 9521 91

Vakıfbank Şube: Esentepe (S00405) Açıklama: “Adınız Soyadınız KD03”

Adınıza fatura düzenlenebilmesi için ödeme dekontunuzu, TC kimlik numaranızı ve ilçe-şehir bilgilerinizle birlikte (+90)05323848862 no’lu telefonumuza whatsapp üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Faturasını şirketi üzerine kestirmek isteyenler bilgi verebilirler. Muhakkak hangi konaklama tipini tercih ettiğinizi de bildirin, elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. 

Önemli Notlar

- Gelirken yanınızda kişisel mataranızı getirmenizi ve rahat kıyafetlerle çalışmaya gelmenizi önemle rica ederiz. Ayrıca iklim şartları el verirse bir sabah meditasyonumuzu deniz kıyısında yapacağımızdan dilerseniz mayo ve havlu getirebilirsiniz. Çeşme'de akşamların serin olabildiğini de hatırlatalım.

- Katılımcıların 9 Ekim Pazar günü saat tam 12.00’de otelde toplanmalarını rica ediyoruz. Varsa öğle yemeği, oda dağılımı ve yerleşme, kayıtların tamamlanması ve günlük kamp programının duyrulmasına müteakip saat 14.00’te ilgili salonumuzda eğitimimiz başlayacaktır.

Kamptan çıkış 12 Ekim Çarşamba günü saat 13.00’tür.

Uyarılar

İşbu çalıştayda, katılımcılara hastalık teşhisi/tanısı koymak ve tedavi etmek amaçlanmamaktadır. Tanı-Teşhis-Tedavi gibi işlemler bir tıp doktoru tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Lütfen hastalıklarınız ve tedavileriyle ilgili yalnızca doktorunuza başvurunuz.

Ulaşım

Katılımcılar ulaşımlarını münferiden gereçekleştirmek zorundadırlar. Tesisimiz Adnan Menderes Havalimanına yaklaşık 100 km uzaklıktadır. Alandan Çeşme'ye havalimanı otobüsleri kalkmaktadır. Çeşme Otogar'dan tesisimize 10-15 dakikada 60.-TL civarında taksiyle ulaşım mümkündür.

Biletler

  • Ön ödeme

    Bu ödemeyle kaydınız gerçekleşir. Ödemeniz ardından bize dekont, fatura bilgileriniz ve hangi oda tipinde konaklamak istediğinizi whatsapp hattımıza bildirmenizi rica ederiz. 12 Eylül 18.00'den sonra iptal durumunda ücret iadesi yoktur.

    TRY 2,100.00
    Sale ended

Total

TRY 0.00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page