top of page

Yararlanma Koşulları, Gizlilik ve Güvenlik

 

YASAL UYARILAR

 

Sitede yayımlanan yazılar, videolar, görsel malzemeler ile çalışmaların isimleri, içerikleri ve görsel malzemeleri aksi belirtilmedikçe Tuna Tüner'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nca koruma altındadır ve kısmen dahi alıntı yapılamaz. Tanıtım amaçlı dahi her türlü alıntı yapabilme hakkı elde etmek için yazılı izin alınması gerekmektedir.

Bu site içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçileri/danışanları-müşterileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza başvurunuz.

Tuna Tüner ve ekibi bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hiçbir şekilde sağlık eksenli ve iyileşme garantisiyle bir çalışma yapmamaktadır. Bilim'in, Akıl'ın, Vicdan'ın ve Etik kuralların dışındaki kişilere ve yöntemlere itibar edilmemesini tavsiye etmektedirler.

 

GİZLİLİK VE GÜVENLİK


Sitemize ve/veya e-bültenlerimize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni hizmetler hakkında bilgiler vb gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp-almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. 

Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Tanımadığınız ortamlardan ve/vera güvenmediğiniz bilgisayarlardan sitemize giriş yapmamanızı öneririz.


Ayrıca, danışmanlık hizmeti sunduğumuz kurum ve kişilerin isimleri ve bizimle paylaştığı tüm bilgiler ilgili danışmanın oluşturduğu ve dışarıdan anlaşılmayan bir dosya halinde kilitli dolaplarda saklanmaktadır. Gerek danışanın yakını gerekse de kurumu dahil hiç kimseyle paylaşılmamaktadır. Merkezimizde izin alınmadan sesli ve görüntülü kayıt alınmamaktadır. 

 

Merak ettiğiniz konular ve şikayetleriniz için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tuna Tüner

Tuna Tüner ve Türkiye Yaşam Bilimleri Enstitüsü

bottom of page