top of page
Saba Deniz Uzun ve Tuna Tüner ile Hazzı Yaşamak Kampı
Saba Deniz Uzun ve Tuna Tüner ile Hazzı Yaşamak Kampı

19 May Per

|

Darıca

Saba Deniz Uzun ve Tuna Tüner ile Hazzı Yaşamak Kampı

"Aşk'ta Mutluluğu Yakalamak İçin.."

Saat ve Yer

19 May 2022 14:00 GMT-4 – 22 May 2022 13:00 GMT-4

Darıca, Cami Öğretmen Zatiye Çelemen sok No:16, Cami, 41700 Darıca/Kocaeli, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Saba Deniz Uzun ve Tuna Tüner ile Hazzı Yaşamak Kampı

(19 – 22 Mayıs 2022)

Darıca - Kocaeli

"İçindeki seni harekete geçiren derin arzun neyse sen o sun, arzun neyse iraden odur, iraden neyse eylemin odur, eylemin neyse kaderin odur." Christiane Northrup

Erkek kendi içinde kadınsılık olmadığı için, kadın da erkeksilikten yoksun olduğu için karşı cinsi çekici bulur. Bir erkeğin erkek olabilmesi için kadına ihtiyaç vardır, kadın olabilmek için kadın da erkeğe gerek duyar. Bir erkek, bir kadını eş olarak kabul ettiği zaman ilk kez erkek olur, kadın da bir erkeği kocası olarak kabul ettiğinde kadın olur. Ancak o zaman kadın ve erkek bir çift haline dönüşür.

Bir ilişkide en samimi anımızın adını koyma ve bunu arzulama konusundaki çekincemizin birinci ve temel nedeni, kültürümüzün sevişme eylemini önemsiz ve neredeyse saygısız bir gereksinim olarak görmesidir. Oysa sevişmek, insanlığın başına gelebilecek en muhteşem eylemdir. İnsanların birbiriyle kurduğu başka hiçbir bağ, yaşamın düzeni ve bütünlüğüyle daha büyük bir uyum içinde olamaz.

Sevgi eylemini yerine getirirken en mütevazi halimizleyizdir, başka hiçbir zaman kendimizi bu kadar açık ve savunmasızca ortaya koyamayız. 

Kadın ve erkek arasındaki sevgi eylemi, aynı zamanda en cesur eylemdir. Kadın ve erkek ömürlerinin sonuna kadar birlikte olmak üzere bir araya geldiği zaman, daha ilişkinin en başındayken bile, bir sonun varlığına razı olurlar ve birbirlerinin sınırlarını kabul ederler. 

Rahim enerjisi, bolluk, bereket, başarı, mutluluktur.

Ailenin, bereket ve bolluğu kadının rahim enerjisine çok bağlıdır. 

Bir kadın duygularını bastırdığında, bu duygular, rahim, rahim ağzı sağlığını ve tüm  hormonal sağlığını etkiliyor. 

Ameliyatlar, kürtaj, çocuk kayıpları, karşı cinste yaşanan ilişkilerdeki hayal kırıklıkları, duygusal travmalar, aileden aktarılan kadınlık hikayeleri bağlantının kopmasına, blokajların oluşmasına neden oluyor.

Rahim gücü aktivasyonunun bir kadının kalbini nasıl uyandıralabileceğini, hayatını ve ilişkilerini nasıl derinden dönüştürebileceğiniz merak eden, keşfetme arzusu olan tüm kadınları programımıza bekliyoruz.

Rahman gücü aktivasyonuyla gücünü kalbinden alan erkeklerin neler başarabileceğini keşfetmek isteyen tüm erkekleri kampımıza bekliyoruz...

Programımızda:

Kuantum Drama Aile Dizimi, Bağ kurma , Tantra, Somatik Deneyimleme, Meditasyonlar ve Theta Healing egzersizleri ile:

- Karı koca arasındaki bağlar

- Kıskançlık

- Eski ilişkilerin enerjilerini bırakmak

- Güvenli-Kaygılı-Kaçıngan Bağlanma modelleri

- Babasının oğlu, annesinin kızı olmak

- Peşinden gitmek ve hizmet etmek

- Kilitlenmeler

- Vazgeçmek

- Dişil enerji - Rahim enerjisi

- Eril Enerji - Rahman enerjisi

Her biri kendi alanlarının üstadı, iki kadim dost, Saba Deniz Uzun ile Tuna Tüner romantik ilişkilerimizdeki kötü talihimizi dönüştürmeye niyet ettiler ve sizi de davet etmekteler!

Tarih: 19-22 Mayıs 2022 Perşembe-Pazar

Yer: Elite Hotel, Darıca

Ücret: 4400.-TL (kdv dahil)

Ücrete dahil olan hizmetler:

- Tüm gün workshop katılımı (4 gün),

- 2 kişilik odada, 3 gece 4 gün konaklama. (Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği, gün içi ikramlar ve tüm öğünlerdeki soft içecekler dahil)

- Ücretsiz otopark, internet, havuz ve spa (ıslak alanlar) kullanımı.

Ücrete dahil olmayan hizmetler:

- Kişisel harcamalar, ulaşım. (Otele sadece check-out öncesi kişisel harcamalarınızı ödeyeceksiniz.)

- Tek kişi konaklama farkı toplam: +1200.-TL'dir. (kdv dahil)

Kayıt ve ödeme

Kaydınız, aşağıda kredi kartıyla ya da hesaba 2000.-TL yatırmanızla gerçekleşecektir. Kalan ödeme (2400.-TL) çalışmaya gelirken yanınızda nakit olarak getirebilirsiniz. Böylelikle taksitle ve kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz.

(Tek kişi kalmak isteyenler 2200.-TL ön kayıt bedeli, gelirken de yanlarında 3400.-TL nakit getirebilirler.)

Peşin ödeme yapmak isteyenler sekreteryamıza bilgi verebilirler.

29 Nisan Pazartesi 18.00'den sonra yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Hesap Bilgileri

Alıcı: ILST Yaşam Bilimleri Enstitüsü Ltd Şti Hesap: TR96 0001 5001 5800 7308 9521 91

Vakıfbank Şube: Esentepe (S00405) Açıklama: “Adınız Soyadınız HYK01”

Adınıza fatura düzenlenebilmesi için ödeme dekontunuzu, TC kimlik numaranızı ve ilçe-şehir bilgilerinizle birlikte (+90)05323848862 no’lu telefonumuza whatsapp üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Faturasını şirketi üzerine kestirmek isteyenler bilgi verebilirler. 

Herhangi bir sebepten kampa katılamama durumunuzda 29 Nisan Cuma gününden önce haber vermeniz durumunda ücret iadesi yapılacak aksi takdirde herhangi bir iade söz konusu olmayacaktır.

Önemli Notlar:

- Gelirken yanınızda kişisel mataranızı getirmenizi ve rahat kıyafetlerle çalışmaya gelmenizi önemle rica ederiz.

- Katılımcıların 19 Mayıs Perşembe günü saat tam 12.00’de otelde toplanmalarını rica ediyoruz. Varsa öğle yemeği, oda dağılımı ve yerleşme, kayıtların tamamlanması ve günlük kamp programının dağıtılmasına müteakip saat 14.00’te ilgili salonumuzda eğitimimiz başlayacaktır.

Kamptan çıkış 22 Mayıs Pazar günü saat 13.00’tür. Sabiha Gökçen Havaalanından otelimiz yaklaşık 28km ve özel araçla 30 dk’dır. Ulaşım münferiden sağlanmalıdır.

Uyarılar:

Gerek otelde gerekse de çalıştayda covid-19 tedbirleri uygulanacaktır. İlaveten yetkili makamların aldıkları ya da alacakları kararlar da dikkate alınacaktır. Hocalarımız ve tüm ekibi üç doz aşılarını yaptırmışlardır.

İşbu çalıştayda, katılımcılara hastalık teşhisi/tanısı koymak ve tedavi etmek amaçlanmamaktadır. Tanı-Teşhis-Tedavi gibi işlemler bir tıp doktoru tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Lütfen hastalıklarınız ve tedavileriyle ilgili yalnızca doktorunuza başvurunuz.

Biletler

 • Çift Kişilik Oda

  Bu bilet, çift kişilik odada kişibaşı konaklama içindir.

  ₺2.000,00
  Satış bitti
 • Tek Kişilik Oda

  Bu bilet, tek kişi konaklama içindir.

  ₺2.200,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page