top of page
İkmal Kampı
İkmal Kampı

13 Eki Per

|

Çeşme

İkmal Kampı

Unutulmaz bir deneyim...

Saat ve Yer

13 Eki 2022 13:00 GMT-4 – 16 Eki 2022 13:00 GMT-4

Çeşme, Çakabey, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Çoğumuz, bir dünyanın içinde yaşadığımızı düşünürüz ancak hakikatte dünya bizim içimizdedir!

Yaşamı, içinde bulunduğumuz beden vasıtasıyla deneyimleriz, tüm duyular ve duygular burada cereyan eder.

İçine doğduğumuz aile sistemi, birinci derece bakıcımız ile ilişkimiz ve sonrasında da bireysel ve bağımsız olarak yaşadıklarımızla hayata dair inanç kalıplarımız, yargılarımız ve otomatik davranışlarımız oluşur. Dış dünyamız ve bedenimiz bize iç dünyamızda olup-bitenler hakkında önemli bilgiler verir. İçerideki tüm düşünceler, inanç kalıpları, yargılar; ifade edilememiş sözler, duygular ve düşünceler bizi yaşamda bloke eder. Bizi sınırlar. Bizi kısıtlar. Günün sonunda hep aynı olaylar, insanlar ve durumlar içinde buluruz kendimizi…

İnsanın iyi olma hali ruh-zihin-beden üçlemesinde bütün ve dengeli olmasıyla mümkündür.

Kimsenin kimseyi anlamadığı ve hatta dinlemediği; ilişkilerin ve günlük hayatın yorucu ve yıpratıcı bu dönemlerinde bir es verelim. Nefes alalım. Öz’ümüze temas edelim ve iyi hissedelim dedik. Öyle bir program yapalım ki herkese iyi gelsin diye düşündük…

İkmal Kampı’yla amacımız, yetişkinlerin yaşamlarında eksik olanı tamamlayabilmeleri ve mevcudu daha iyi duruma getirebilmeleri için destek olacağız. Böylece kendimizi bütünlemeye ve çok daha iyi hissetmek için kaynaklar oluşturacağız!

İkmal kampımızdaki yapılacak tüm çalışmalar, holistik bir anlayış ile oluşturulmuştur. 

Tüm meditasyonlar ve işlenecek konular o güne özel bir beslenme planı ile desteklenerek sunulacaktır. 

Fiziksel, ruhsal, duygusal ve duyusal bedenden maksimum verim alabilmek için doğanın şifalı alanından, bedenin alkali seviyesini arttıran bir beslenme ile bağırsak sağlığını desteklemek ve bu sayede duygu durumunu yeniden yapılandırmak, sunduğumuz tüm çalışmaları pozitif bir kaynak olarak desteklemektedir.. 

(Beslenme sürecine dahil olmak istemeyen katılımcılarımız için Çeşmeköy mutfak ekibi ve merkezin zengin menüsü ilave öğünleri ekstra hizmet olarak hazırlayabilmektedir. )

Doğa içindeki tesislerde yapılan tüm içsel çalışmalarda öncelikli amaç Toprak Ana'nın şifalı enerjisinden beslenerek, sinir sistemini rahatlatmaya teşvik etmek üzerinedir. 

Temiz hava, yeşil bitki örtüsünün duygu durumundaki dinlendirici etkisi, ikmal kampımızda katılımcılarımıza sunacağımız tüm çalışmalarda şehir hayatının ve rutinlerimizin telaşından uzaklaşmaya, sistemlerimizi dengeye getirmeye çabasızca olasılık yaratacaktır. 

Çoğu doğa tesisi bu amaçla bungalov gibi sade ve salaş evlerle, ortak duş ve tuvalet kullanım alanları planlayarak doğa ile daha fazla iç içe olma imkanı yaratır.

Çeşmeköy ise ulaşım açısından rahat, ilçe merkezine araçla sadece 10 dakikalık bir mesafede olmasına rağmen, ormanın içinde, doğa sesleriyle tamamen şehirden izole ve doğayla bütün hissettirmekle beraber, aynı zamanda odaların tamamında duş ve tuvalet imkanı olup, daha konforlu bir konaklama fırsatı sunmaktadır.

Her bir oda birbirinden bağımsız farklı özellikleriyle otantik bir deneyim yaşatmak üzerine tasarlanmıştır.

Arzu eden katılımcılarımız doğa ile daha fazla yakınlık kurmak isterse konforlu çadır (glamping) seçeneği de sunmaktayız..

Multidisipliner bir metodoloji izleyeceğiz:

 • Aile ve atalarımızı onurlandırma egzersizleri,
 • Duygu regülasyonu için nefes ve beden egzersizleri,
 • Yargısız iletişim,
 • Affetme ve Bırakma çalışması,
 • Alma-Verme dengesi çalışması,
 • Meditasyonlar,
 • Tuna Hoca’mızdan hayat bilgisi tadında dersler,
 • Grup içi neşeli oyunlar..

Tuna ve Ela Tüner ile  yargısız, saygı ve sevgi dolu bir çemberde kendi yerinizi almak ve böylece dinlendirici, keyifli ve bir o kadar da verimli 4 gün geçirmek için sizi de aramızda görmeyi umut ediyoruz…

Kalite standartlarımız gereği sınırlı sayıda katılımcı kabul edebiliyoruz, teşekkür ederiz.

Tarih: 13-16 Ekim 2022 Perşembe-Pazar

Yer: Çeşmeköy, Çeşme-İzmir

Ücret: 6600.-TL (kdv dahil)

Tesisimiz bize,

- 6 adet 2 kişilik oda,

- 2 adet büyük, teraslı ve deniz manzaralı 3 kişilik oda,

- 1 adet büyük, doğa manzaralı 3 kişilik oda,

Kaydınızı yaptırdıktan sonra oda seçiminizi bize bildirebilirsiniz. Bilhassa arkadaşlarıyla katılacak olanlara unutulmaz hatıralar için 3 kişilik geniş odaları öneriyoruz.

Bu kampımızda tek kişilik konaklama imkanı sadece glamping çadır için vardır. Konaklama çeşitlerine göre fiyat farkı yoktur.

Tesisimize sadece kişisel ekstralarınızı -çıkıştan önce kredi kartıyla da- ödeyebilirsiniz.

Tesisimizi incelemek isterseniz: https://www.cesmekoy.com

Ücrete dahil olan hizmetler:

- Tüm gün workshop katılımı (4 gün),

- 2/3 kişilik odada, 3 gece 4 gün konaklama. (Vejetaryen kahvaltı ve akşam yemeği, gün içi çay, kek ve günboyu su dahil.)

- İçinde yatağı, dolabı, ısıtıcısı ve kendine özel harici banyosu olan büyük boy çadırlarda (glamping) konaklamak isteyenler için bu çadırlarda tek kişi konaklama farkı yoktur, belirtilen fiyatla konaklayabilirsiniz.)

- Ücretsiz otopark, internet.

Ücrete dahil olmayan hizmetler:

- Kişisel harcamalar, ulaşım.

- Tek kişi konaklama farkı toplam: +2750.-TL'dir. (kdv dahil)

Ücret ve Ödeme:

Kampımıza katılım ücreti 6600.-TL'dir. Buna 2 ya da 3 kişilik odalarda kişi başı, 3 gece 4 gün konaklama, öğlen ve akşam alkali iki öğün yemek, bir adet kişisel kuantum drama açılımı, çay-kahve ve su ikramları dahildir. Yurtdışından katılmak isteyenler 380€'dur. İster ön ödeme bedeli 180€ yatırdıktan sonra bakiyeyi (200€) yanlarında getirebilirler. İsterlerse de ödemelerini WesternUnion üzerinden peşinen yapabilirler.

Kaydınız, aşağıdaki hesaba 2100.-TL yatırmanızla ya da linkten kredi kartınızla satın almanızla gerçekleşecektir. Kalan ödeme (4500.-TL) çalışmaya gelirken yanınızda nakit olarak getirebilirsiniz. Böylelikle taksitle ve kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz.

Peşin ödeme yapmak isteyenler sekreteryamıza bilgi verebilirler.

Herhangi bir sebepten kampa katılamama durumunuzda 19 Eylül Pazartesi günü 18.00'den önce bilgi vermeniz durumunda ücret iadesi yapılacak aksi takdirde herhangi bir iade söz konusu olmayacaktır.

Önemli Notlar:

- Gelirken yanınızda kişisel matınızı, defterinizi ve mataranızı getirmenizi; rahat kıyafetlerle çalışmaya gelmenizi önemle rica ederiz.

- Katılımcıların 13 Ekim Perşembe günü saat tam 12.00’de tesiste toplanmalarını rica ediyoruz. Varsa öğle yemeği, oda dağılımı ve yerleşme, kayıtların tamamlanması ve günlük kamp programının dağıtılmasına müteakip saat 14.00’te ilgili salonumuzda çalışmalarımız başlayacaktır.

Kamptan çıkış 16 Ekim Pazar günü saat 13.00’tür. Adnan Menderes Havaalanından otelimiz yaklaşık 100km ve özel araçla 1 saat sürmektedir. Alandan Çeşme'ye havaş otobüsleri vardır. Çeşme Otogardan Çeşmeköy'e taksi olanağı mevcuttur. (50-60.-TL) Ulaşım münferiden sağlanmalıdır.

Hesap Bilgileri:

Alıcı: ILST Yaşam Bilimleri Enstitüsü Ltd Şti Hesap: TR96 0001 5001 5800 7308 9521 91

Vakıfbank Şube: Esentepe (S00405) Açıklama: “Adınız Soyadınız ikmal03”

Adınıza fatura düzenlenebilmesi için ödeme dekontunuzu, TC kimlik numaranız, HES kodunuz ve ilçe-şehir bilgilerinizle birlikte  05323848862 no’lu telefonumuza whatsapp üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Faturasını şirketi üzerine kestirmek isteyenler bilgi verebilirler.

Uyarılar:

İşbu çalıştayda, katılımcılara hastalık teşhisi/tanısı koymak ve tedavi etmek amaçlanmamaktadır. Tanı-Teşhis-Tedavi gibi işlemler bir tıp doktoru tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Lütfen hastalıklarınız ve tedavileriyle ilgili yalnızca doktorunuza başvurunuz.

Biletler

 • 2 Kişilik Odada 1 Kişi

  Bu bilet, 2/3 kişilik odada veya glamping çadırda 1 kişi konaklayacak kişiler içindir.

  ₺2.100,00
  Satış bitti
 • Tek Kişi Konaklama

  Tek kişi konaklamak isteyen kişilerin ön kayıt biletidir. Kalan ödeme çalışma öncesi tesiste elden yapılabilecektir.

  ₺4.850,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page