Hastalıklarda Kuantum Drama Kampı

Hastalıklarda Kuantum Drama Aile Dizimi Kampı

22-25 Mart @Darıca

 

Hastalıklarda Kuantum Drama Kampı

 

"Hastalık yoktur, hasta insan vardır." Hahnemann

 

Her hastalığın ortaya çıkışının ve seyrinin kişiden kişiye, bünyeden bünyeye göre değiştiğini ifade eden bu söz, aynı zamanda modern hekimlerin de adeta mottosudur. Zira, genel belirtiler üzerine değil de hastaya uygun bir çözüm üretmesini işaret eder ve başarılı bir tedavinin adeta anahtarı olarak nitelendirilir.

 

Bununla birlikte, vücudumuzda 7 tane sistem vardır. Ve her bir sistem kendi içinde bağımsız bir işleyişe sahip olduğu gibi diğer sistemlerle de korelasyon içindedir. Kronik hastalıklar ve uzun süreli semptomların da ırsi olabildiği malumdur. Atalarımızın yaşadıklarının bizim kaderimize olan etkilerini gözler önüne seren, insana, içine doğduğu aile sisteminin bir parçası olarak bakan ve her geçen gün etkisi daha da anlaşılan Kuantum Drama Aile Dizimi metodu, bu alanda da bizlere sıra dışı olanaklar sunuyor...   

 

Sülalemizde geçmişte yaşanan hangi olaylar hangi hastalıkları tetikliyor olabilir?

Kuantum Fiziği'nin en önemli önermesi olan dolanıklılık (Entanglement) ilkesinin aile sistemimiz ve bizimle olan ilişkisi nedir?  

Kendimizi uzun süre ifade edememe ileride ne gibi sonuçlar çıkarabilir?

Hasta ve hastalık arasında nasıl bir ilişki var?

Güncel araştırmalara göre son epigenetik bulgular nelerdir?

Drama'larda bu konularda neler yapılabilir, hangi duruma nasıl yaklaşmak gerekir?

 

Çeşitli alanlarda uzman hekimlerin de katılacağı bu eğitim kampında, hastalıklara aile sistematiği dinamiğiyle yaklaşacak ve böylece yakından anlamaya çalışacağız. Kuantum Drama Aile Dizimi metoduyla nasıl yaklaşımlar sergilenmesi gerektiğini paylaşacağız.

 

Adınıza düzenlenecek katılım belgesiyle alan içindeki profesyonellerin (Kuantum Drama Uygulayıcıları, Aile Dizimi; Konstelasyon kolaylaştırıcıları vb) mesleki yetkinliklerini artırıcı, yeni ve ileri bakış açıları kazanmaları amaçlanmıştır.

 

Ayrıca tıp hekimleri için hastalıkları bambaşka bir açıdan ele alarak, edindikleri tüm bilgi ve birikimi daha etkin kullanma; psikiyatr ve psikologlar için de hastalıkların altında yatan ilişki dinamiklerini inceleme fırsatı sunulacaktır.  

 

Tarih: 22-25 Mart 2018 Perşembe-Pazar

Yer: Elite Hotel Darıca

Ücret: 1695.-TL (+kdv) Ing Bonus ve Akbank Axess 2-4 taksit imkânı

 

Ücrete dahil olan hizmetler:

- Tüm gün workshop katılımı (4 oturum),

- 2 kişilik odada, 3 gece 4 gün konaklama. (Açık büfe kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği ve tüm öğünlerdeki soft içecekler dahil)

- Ücretsiz otopark, havuz ve spa (ıslak alanlar) kullanımı

 

Ücrete dahil olmayan hizmetler:

- Kişisel harcamalar, ulaşım, özel açılım talebi

- Tek kişi konaklama farkı: +199.-TL'dir. (kdv dahil)

 

Ödeme Yöntemleri:

- Tüm ödemeler merkezimize yapılacaktır. Otele sadece kişisel ekstralar ödenecektir.

- Ödemelerini havale/eft yoluyla yapacaklar sekretaryamızdan hesap bilgilerimizi alabilirler. Dileyenler, bize, otelde kredi kartlarıyla da ödeme yapabilirler.

- Kaydınız 330.-TL ön ödemenizi gerçekleştirdikten sonra kesinleşir. 8 Mart Perşembe günü mesai bitimine kadar ücretsiz iade yapılabilmekle birlikte bu tarihten sonra ücret iadesi yapılmaz.

 

Önemli Notlar:

- Çalışmadaki tüm açılımlar, münferiden, eğitmen tarafından grup dinamiği baz alınarak yapılacaktır. Özel açılım talebinizi önceden belirtmeniz ve yerinizi ayırtmanız gerekmektedir. Bu çalıştayda özel drama açtırma 600.-TL'dir. Özel açılım talep edenlerden dileyenler günübirlik de katılım sağlayabilir. Bunun için muhakkak randevu almanız gerekmektedir.

 

İşbu çalıştayda, katılımcılara hastalık teşhisi/tanısı koymak ve tedavi etmek amaçlanmamaktadır. Tanı-Teşhis-Tedavi gibi işlemler bir tıp doktoru tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Lütfen hastalıklarınız ve tedavileriyle ilgili yalnızca doktorunuza başvurunuz.

 

 


AJANDA İÇİN TIKLAYINIZ